Divoké vlny / Surf’s up (70%)Surf’s up (70%)

 

Shlédl jsem tento film, aniž bych měl jakákoliv očekávání a můžu říct, že výsledek je smíšený. Od naprosto perfektní animace, skvělého nápadu natočit film jako kdyby šlo o natáčení dokumentárního filmu,… po naprosto jednoznačný, prvoplánovitý a extrémně jednoduchý příběh.

Jsem jednoznačně přesvědčený, že se film bude mladší generaci rozhodně líbit. Přemýšlím, jestli prostě už nezačínám patřit ke starší generaci, která už takových příběhů viděla až příliš mnoho, tak mně to nudí. Možná, že mladší generace takové filmy nebo příběhy nezná, tudíž je to bude bavit. Možná je prostě potřeba každých patnáct let protřepat staré náměty a udělat remake… A tohle vlastně není remake, vždyť jde o animované surfující tučňáky!

Sumasumárum jsem se vcelku bavil, tak rozumné hodnocení. Docela dobré některé scénky, byly dostatečně vtipné… Znovu se na to dívat nebudu. 

I have watched this film without any expectations and I have to say I am not sure what to say. On one hand the movie has perfect animation, great idea to make a movie like making a documentary,… on the other hand simple (too simple in fact) story.

I am definitely convinced that the younger audience will love this film. I am not sure whether I am not already an old generation, which have seen lots of similar stories, maybe too much of them and because of that find it boring. Maybe, the younger do not know such films or stories, therefore they will enjoy it. Maybe it is necessary to refresh every fifteen years the old ideas and do remakes… Well this is not a remake, there are animated surfing penguins!

To summarize, I enjoyed the film, therefore the reasonable percentages. I liked some scenes, some of them really funny… But I will not watch this movie again.

Příspěvek byl publikován v rubrice Film, Kreslené a jeho autorem je Fornik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *