Assassin´s Creed 4 (95%)Assassin´s Creed 4 (95%)

assassin-s-creed-4

Tak jsem tuto dlouhou, předlouhou hru dokončil. A musím říct, že jsem se kupodivu ani nezačal nudit. Lokace této hry je Karibik a „převtělíte“ se do role piráta a asasína ve vymyšleném příběhu, který je částečně inspirovaný skutečnými lidmi a skutečnou historií. Ale jenom částečně.

Víme, že jde o hru – víme, že je zjednodušená, zkrácená, upravená, změněná, předělaná,… ale je to udělané ohromně zábavně. Hlavní hrdina je nezničitelný, úžasný běžec, plavec, potápěč, vyznavač parkouru, střelec z pistolí, z foukačky, vlastně ovládá střelbu z čehokoliv (i kanónů na lodi – a to i bez nabíjení), umí řídit loď, všechno zvládá levou zadní. A nevadí to. Víme, že je to hra – a baví nás to.

Lokace jsou… dechberoucí. Škoda, že to takto už nevypadá a nikdy vypadat nebude. Příroda, čisté moře, městečka malá nebo maličká, všechno vypadá… skvěle. Dokonce v tomto díle jsou občas i nějací opilci a žebráci,… sice tam skoro vůbec nejsou malé děti, ale nějak to nevadí. Fakt jsem se bavil a celkem jsem u této hry musel strávit spousty času a byl to opravdu dobře strávený čas. Jinak ten obrázek z úvodu článku je jednoznačně nějaký printscreen za běhu hry – nejde o nějaký umělý obrázek. Tak ta hra fakt vypadá.

Hru mohu doporučit úplně všem – podle mne patří k vrcholům herní zábavy pro mne za hoooodně dlouhou dobu.assassin-s-creed-4

I have been able to finish this veeery long game. And I was not bored for a single time. The games location is Caribbean and you play a role of a pirate in a fictive story, partly inspired by real people and real history. But only partly…

We know it is a game, we know, it is simplified, shortened in boring sections, cut, changed, remade, …. but it is fun and enjoyable. The main character is indestructible, great runner, diver, parcour-lover, shooter – he can shoot basically anything, he can drive a ship, he is able to do almost anything. And you do not mind it. It is a game – and you are supposed to enjoy it and therefore you enjoy it.

Locations are… unbelievable. It is a shame they do not exist like this (anymore). The nature, clean sea, small towns and villages, all looks great. In this fourth tale there are also sometimes some homeless and drunks,… still no small children but you do not mind it. I really enjoyed every part of this game and spent a lot of time playing it and I do not regret any single minute of it. The picture in the beginning of this article must be a printscreen – it is not a rendered adjusted picture. The game really looks like this.

I can recommend the game to anyone – it is, based on my opinion, one of the peaks of game industry for veeeery long time.

Příspěvek byl publikován v rubrice PC a jeho autorem je Fornik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *