Zrušme granty pijavicím jako je In Iustitia a Romea

Doporučuji si přečíst tento článek v Lidových novinách a pochopíte o čem je řeč. O Amnesty International nepíšu, ta předpokládám není placena primárně z mých (našich) daní. Ale kouknul jsem se jen pro zajímavost do výroční zprávy In Iustitia a kromě pár akcí, kdy si nechali zahrát nějakou muziku (a zcela určitě se u toho pořádně ožrali), tak na grantech a dotacích dostali cca 3 mega a z toho 1,4 mega si rozdali na mzdách. Zbytek rozfrcali na různých právních, ekonomických a jiných službách (předpokládám že jde o všimné kamarádům) a cestovném a „workshopech“. Neskutečné. Neuvěřitelné. Miluju termín workshop už od dob, co znám projekt „Zdrojovna“ = zdrojovna odpadu za naše prachy, jak píše trefně d-fens.

Můžou si, předpokládám, podat ruce s Romea – jejich webové stránky jsem raději ani neotvíral.

Jinak mi přijde neuvěřitelné, s jakou drzostí tyhle neziskovky fungují. Já, takhle bezostyšně žrát z koryta státního rozpočtu, tak se snažím aspoň u toho nemlaskat. Je to nechutné. Škoda, že moje výkřiky stejně nikdo neposlechne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Fornik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *