Middle Earth: Shadow of Mordor, PC (100%)

Tahle počítačová hra, skákačka a sekačka není jenom jednoduchou a prostou hrou skákacího typu Assassin creed bez příběhu, to fakt ne. Obsahuje v sobě prvky arkády a možná, částečně RPG. Asi bych to neoznačil za RPG hru, protože v podstatě máte sice možnost naprosto bez rozmyslu sekat stovky orků, ale to nikam nevede. Neplníte úkoly kde byste se mohli rozhodnout, jak je splníte – to taky ne. Spíš máte na výběr – plnit úkoly a hru dokončit, nebo neplnit a jen tak běhat po světě.

Middle Earth: Shadow of Mordor

Assassin creed to taky úplně není – tady je jednoznačně vidět absolutní zlepšení hlavního hrdiny, který z počátku hry má problém s desítkou orků a v druhé části hry si s desítkou orků poradí levou zadní.

Pokud se rozhodnete plnit jednotlivé hlavní úkoly na mapě, tak v podstatě plníte předskriptované „příběhy“, které v podstatě jde plnit jen v jedné možné sekvenci. Vedlejší úkoly můžete plnit nezávisle – jde hlavně o „záchranu otroků“ – a tam vcelku nezáleží na pořadí, nebo úkoly spojené s vylepšováním meče, nože, nebo luku – a ty opět plnit můžete, ale opět nemusíte – a na jejich pořadí až tak nezáleží.

Grafika hry je super. Ovládání je horší, vyžaduje docela dost velké množství tlačítek na speciální kombinace, ale nakonec se to zvládnout dá. O grafice ta hra ale není – ten příběh je super, dokonce bych i řekl, že příběhově přesně zapadá do světa Pána prstenů a klidně se mohl v tom světě stát.

Velice doporučuji všem hráčům PC her.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, PC a jeho autorem je Fornik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *