O2 výmrd made in PPF

Jsem několikaletým klientem O2. Platím za neomezený VDSL internet s tarifem asi 505 korun měsíčně. Jak jsem zjistil, tak na webu už se inzeruje 499 korun měsíčně. Jde o minimální diferenci, ale zloději samozřejmě „zapomněli informovat“ stávající zákazníky. Oni totiž zavedli nový tarif – a o tom přece klienty nemusí informovat.

Nový tarif, který se liší od toho, za který platím… jménem. A šestikorunovou diferencí. Tudíž samozřejmě nemusí stávající klienty kontaktovat (protože se nemění jejich tarif – jde o úplně nový tarif). A na ten můžete přejít – a nemusíte. Dát vám vědět o tom, že existuje, logicky nemusí. Humus.

Volal jsem na jejich infolinku, potvrdili mi mou úvahu (že se tarify liší ve jméně), změnili tarif na nový… a… tvářili se, že je vše v pořádku. Má smysl řvát na posledního operátora? Nemá.

Vymyslel to typický manažer – zmrd. Zmrd z ou tů. Respektive,… asi od akcionáře, tipuju, žejo. Šest korun k šesti korunám, u pár desítek tisíc klientů už to hodí nějaký ten manažerský plat…

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Fornik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *