Podzim

Ujíždím na naprosto skvělé dýňové polévce, která je nesmyslně jednoduchá na přípravu. Zamiloval jsem si ji s červeným kari, která jí dá skvělou chuť, mírnou pálivost a je prostě dokonalá.

Volby pro mě dopadly obrovským zklamáním, stejně jako ty minulé. Lidi jsou tady totálně debilní, úplně stejně jako všude jinde v Evropě. Dejte nám vyšší důchod, slibte regulaci malých podnikatelů přes vyhlášky a EET a máte vyhrány volby. Země idiotů. Bohužel, jinde to není lepší. Všude létají holubi do huby, dokud na to jsou peníze. Problém západních zemí, které se snaží realizovat socialismus je, že jednou dojdou peníze i těm, z jejichž kapsy jsou ty prachy tahány. A tisknout peníze je fajn, dokud lid věří tomu, že ty virtuální číslice mají nějakou hodnotu. Netěším se na to vystřízlivění. Jen mě fascinuje, jak dlouho to jede setrvačností dál. A rodí se další generace lidí, která věří tomu, že to tak půjde dál. A dál. Vystřízlivění bude rozhodně kruté. Teď už aspoň vím, proti komu se obrátí hněv lidu. Proti nemakajícím přistěhovalcům. Stejně jako před skoro sto lety proti židům. A nebo, druhá varianta je – Němci proti Frantíkům, Španělé proti Němcům, Italové severní proti jižním.

Měl jsem dokonce čas přečíst nějakou tu knihu, ale nestálo to za zmínku, samá oddychovka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Fornik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *